Hakkında

Hakkımda Merhaba adım Bedirhan , 2018 yılında kurduğum yazarin günlüğü blog sayfasında  girişimcilik, blog yazarlığı,  seo ve teknoloji konuları hakkında ( kısmen sinema-kitap-dizi konularında makaleler de yazacam. )  yeni öğrendiğim ve önceden edindiğim bilgileri sizlerle paylaşacam.Önceden edindiğim mi dedim :) evet bu benim ilk blog maceram değil.


Aslında Kimim ?


Üstte belirttiğim gibi ismim Bedirhan soyadım ise BEKTAŞ . Daha öncelerde ' tr.gg, wordpress, blogspot, wix, vb.' ücretsiz web sayfası oluşturacabileceğiniz sitelerde çalışmalar yaptım. Bloglar takip ederek seo ve blog yazmak hakkında bilgiler edindim tabi bu arada yazmaya devam ettim.Şimdiler de ise öğrendiğim herşeyi siz değerleri okurlarım ile paylaşmayı amaçladım sizlerde öğrenin istedim  kim bilir belki aranızdan usta bir blog yazarı çıkar ve ilerde bana ''senden öğrendiğim şeyler var bedirhan teşekkür ederim'' der. :)

İletişim 

İletişim sayfasından benimle iletişime geçebilirsiniz. Beni sosyal hesaplarımdan takip etmek için ve içeriklerden haberdar olmak için aşağıda linklerden de bana ulaşabilirsiniz.
Daha Ayrıntılı Bilgi İçin : 
, Buraya Tıklayınız

0 yorum:

Yorum Gönder

İzleyiciler

Popüler Yazılar

Bumerang - Yazarkafe