Destek ol

Destek Ol


İçerik üreterek sizlere faydalı bilgiler vermeye çalışıyorum. Makaleler hazırlayıp sizlerin blog sayfalarınızı veya kafanızda oluşan fikirleri geliştirmenizi  ve teknoloji haberlerini siz değerli okurlarıma yansıtmaya çalışıyorum.Bana destek olmanız demek daha fazla kişinin öğrenmesi ve bilgi edinmesi demektir. Bana destek vermek istiyorsanız ;

E-mail abonesi olun : Yazarin Günlüğündeki içerikler ilginizi çektiyse e-mail abonem olup yayınladığım içeriklerden haberdar olabilirsiniz.E-mail abonesi olmak için sağ üst tarafta bulunan kutucuğu doldurmanız yeterli.


Yorum yazın : Paylaştığım içeriklere yorum yaparak beni mutlu edebilirsiniz. Emin olun her yoruma cevap veriyorum. Sorularınızı isteklerinizi belirtmeniz için mükemmel bir alan.


Sayfanızda Benim Bloguma Yer Açın : Kendi sayfanızda ''dost siteler'' vb. alanlara benim blogumu ekleyerek bana destek olmuş olursunuz ve okurlarınız için faydalı bir blog adresi sunmuş olursunuz.

Reklamlara Tıklayın : Şu anda blog sayfamda reklam olmadığı için ileride güncelleme yapılacaktır.


İçerikleri Paylaşın : İçerikleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bana destek olabilirsiniz.


Sosyal Medyada Takip Edin : Sosyal medyada Yazarın Günlüğü hesaplarını takip ederek sizler için hazırladığım makalelerin daha fazla kişilere ulaşmasını sağlayın.

Bu davranışlarınız emin olun beni çok mutlu edecek ve sizler için daha çok makale (kaliteli) yazmam için beni teşvik edecek.

0 yorum:

Yorum Gönder

İzleyiciler

Popüler Yazılar

Bumerang - Yazarkafe