Yazarın Günlüğü | Bedirhan Bektaş Aslında Kimdir ?

Yazarın Günlüğü Kimdir ?

Yazarın Günlüğü okurlarına faydalı , bilgi içerikli ve görüş belirtmek istediği konuları paylaşmak için kurulan kişisel bir blogdur. Yukarı tarafta bulunan konular kısmında da yer alan 'Dizi, Sinema, Kitap ve Teknoloji' konularında yazmayı amaç edinmiş blogdur. 


Yazaringunlugu.com'da ne bulabilirim ?


Dizi izlemeyi seven , vizyondaki filmleri takip eden ve kitap okumadan günü geçmeyen yazarın bu konular hakkında sizlere tavsiyelerde bulunduğu ve sizlerin görüşlerini almak istediği bu blogda teknoloji adına da bir şeyler var teknolojiyi takip eden yazar 'Bilgisayar, mobil ve diğer olaylar' başlıkları hakkında bilgiler sunacaktır. Siz değerli okurlarının desteği ile ilk sıralara gelmeyi planlayan Yazarın Günlüğü daha heyecanlı ve daha tutkulu bir şekilde içerikler yazmayı devam edecektir.


Blogun Vizyonu ?


Bedirhan Bektaş bu blogu kurarak okurlarına bildiği Teknoloji ve Gelişim hakkındaki olayları paylaşmayı amaç edinmiştir. Aynı zamanda yeni öğrendiği bilgileri taze şekilde okurlarına paylaşacaktır. Sizlerin desteği ile Yazarın Günlüğü blogunu daha iyi yerlere getirmek isteyen Bedirhan Bektaş heyecan, tutku, hırs ve istek ile bu aşamaları yavaş yavaş aşacağına inanmaktadır.


Bedirhan Bektaş Kimdir ?


Merhaba, yukarıda resmiyetin sona erdiğine sevindim sonunda biz bizeyiz :) . Evet başlığımız Bedirhan Bektaş Kimdir ? yani ben.  Yazarın Günlüğü blogunun kurucusu ve tek yazarıyım. Evet! belirttiğim gibi kitap okumayı severim okurumda. Sinema da film izlemeye çalışırım korsana karşı olmaya çalışıyorum ne kadar karşı olsamda bazen mecbur kalabiliyoruz. Dizi izlemeyi seven biriyim derken Türk dizileri değil yabancı dizilerden bahsetmiştim. Fakat son zamanlarda vizyonda olan 'Börü' dizisi radarıma girmiş bulunmaktadır. Herkesin izlemesini tavsiye ederim. Nerede doğduğum ve nerede okuduğum konularına girmeyecem pek de ilginizi çekeceğini  sanmıyorum :) . Konuyu uzatmaya gerek yok. 

Okuduğum kitapları, izlediğim dizi ve filmleri sizler ile ara ara paylaşmaya çalışıcam. Bunu yaparak sizler ile bir konuşma ortamı yaratmayı planlıyorum. Fikirlerimizi paylaşabileceğimiz bir alan. Böylelikle birbirimize yardımcı olabiliriz.

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

İzleyiciler

Popüler Yazılar

Bumerang - Yazarkafe